Samsung Wind-Free Pure

Neohodnoceno
 
  • 1 z 8
 

Samsung Wind-Free Pure

klimatizace s čističkou vzduchu

chlazení 2,5kW  / topení 3,2kW

chlazení 3,5kW / topení 3.5kW

Odborné spuštění v ceně

 

 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Varianta
35 600 Kč 39 600 Kč od 35 600 Kč    
Kategorie KLIMATIZACE SAMSUNG
 

Klimatizace výrobce Samsung nabízí perfektní zpracování renomovaného výrobce. invertorový kompresor, který šetří energii a vyniká tichým provozem.

WindFree ™ Pure 1.0: nový nástěnný model klimatizace vybavený čističkou vzduchu, jedinečnou technologií chlazení WindFree ™, funkcí Freeze Wash a funkcí umělé inteligence.

Nástěnný model je vybaven čističkou vzduchu s elektrostatickým filtrem PM1.0, který funguje jako čistič vzduchu. Filtr PM1.0 může filtrovat prachové částice až do 0,3 μm / mikrony, sterilizovat mikroorganismy a bakterie pomocí elektrostatického odlučovače a tím poskytovat čistší a čistší vzduch v obytných domech.

Výkon čištění byl ověřen certifikačním úřadem Intertek. Výzkumná zpráva společnosti Intertek ověřila, že filtr sterilizuje více než 99% testovaných mikroorganismů. Filtr PM1.0 je částečně omyvatelný a poskytuje uživatelům výhodu, že si mohou užít čerstvý a čistší vzduch.

 

Funkce Freeze Wash 

U WindFree ™ Pure 1.0 je jedinečné zahrnutí funkce Freeze Wash. Tato funkce pomáhá vyčistit jednotku a odstraňuje až 90% určitých druhů bakterií. Díky této funkčnosti je výměník tepla vnitřní jednotky ochlazen na -15 ° C, aby ji zakryl mrazem. Po uvedení do režimu odmrazování odstraňuje tající led určité druhy bakterií ve výměníku tepla. Prostřednictvím aplikace SmartThings lze zaslat upozornění, když je třeba vyčistit výměník tepla pomocí funkce Freeze Wash.

 

Indikátor úrovně čistoty vzduchu 

WindFree ™ Pure 1.0 je vybaven novým pokročilým displejem, ze kterého lze snadno sledovat kvalitu vnitřního vzduchu. Laserový senzor umístěný na displeji měří koncentrace PM10, PM2,5 a PM1,0 ve vzduchu v místnosti. Kvalita vzduchu se automaticky zobrazuje na displeji na základě nejvyšší naměřené koncentrace a vyjadřuje se pomocí čtyř různých úrovní / barev, od „velmi dobré“ (modrá), „dobré“ (zelená), „špatné“ (žlutá) až „velmi špatné“ ' (Červené).

Funkce Wind Free umožní udržení teploty v místnosti bez proudícího chladného vzduchu, který může být nepříjemný. Navíc snižuje spotřebovanou energii o 77%.

 

Provedení vnitřní jednotky je stálobarevné, odolné proti UV záření, svojí bílou matnou barvu si udrží po celou dobu své životnosti.  

Užijete si nízkou hlučnost jednotek, inovativní konstrukce ventilátorů umožňuje provoz o kterém ani nebudete vědět. 

Řada Wind Free Pure používá umělou inteligenci sledující preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim chlazení.

Vzdálené řízení pomocí telefonu. S aplikací SmartThings můžete nastavit parametry svého klimatizačního systému pomocí svého chytrého mobilního telefonu. 

Popis funkcí a technické parametry Samsung Wind Free Comfort

 

Kalkulačka potřebného výkonu klimatizace